غريبانه

ای الهه محبت هزاران در را در لحظه های غربت گشوده ای تا يادآور از بين نرفتن عشقها و اميد داشتن به خوبيها باشی.

در هنگامی که در سکوت لحظه های غربت غريبانه دستانم را به سويت برای گدايی کرمت دراز کرده ام اما درختان صبحگاهان و شبانگاهان همه وقت دستانشان را به سويت دراز می کنند و اميد کرم تو را دارند و آن ذات اقدس توست ای معبود من ای تنهاترين بی همتا تمام آشناهای غريبانه در سکوت تنهاييم خواهند گذشت اما تو هرگز هرگز مرا تنها نخواهی گذاشت ختی اگر از من بدی سر زند برنجانمت چون تو بسيار بخشنده ای.

از اين به بعد آشنای غريب ديگه وجود نداره يکی اومد گفت من قبول تو با اين اسم تو نت بودم منم اين اسمم رو فراموش می کنم به راحتی اما از اين به بعد با اسم زلزله بهتون سر می زنم در ضمن اينجا هم از اين به بعد توسط آقا مهدی آپديت می کنه.

/ 16 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دختر بابایی

سلامممممممممممم :) خب پس عجالتا خوش آمد به آقا مهدی تا بعد ببينيم چی پيش مياد :)

saiede

هرجاکه هستیدموفق باشيد.

ناشناس

سلام دوست عزیز. از اینکه دیر به دیر میام معذرت می خوام. الهه محبت نعمت بزرگیه که خدا به آدما داده ولی امیدوارم اونو با کسی اشتباه نگیریم. یه سر بما بزن و کمکم کن.

میترا

سلام ممنون که بهم سر زدی با تبادل لينک موافقی بهم خبر بده

shahbaz222

سلام : متن زيبايی نوشته بودی . اسم جديدی که انتخاب کردی ( زلزله ) هم جالبه . ( شاد باشی ) .

mahtab

پشت پلکام عکس عشق تو رو من نقاشی کردم تا بهت بگم چقدر دوست دارم عکس عشقت از سحر تا وقت خواب همراه منه تا بهت بگم چقدر دوست دارم عکس عشقت وقت خوابم همش همراه منه تا بهت بگم چقدر دوست دارم خنده هایی که در چهره منه خنده عشق تو مهربون تا بهت بگم چقدر دوست دارم توی وقت تنها یی وقتی که یاد تو می افتم همه چی یادم میره تا بهت بگم چقدر دوست دارم همه عمرم و زندگیمو تقدیمت میکنم تا بهت بگم چقدر دوست دارم

شهاب

من توی انتخابات شوراهای شهر باختم

ستاره

هر چه ميخواهم غمت را از دلم پنهان کنم سينه ميگويد که من تنگ امدم فرياد کن

عسل

سرسبزترين بهار تقديم تو باد اواز خوش هزار تقديم تو باد گويند که لحظه ايست روييدن عشق ان لحظه هزار بار تقديم تو باد تقديم به ح

عسل

اقا مهدی موفق و شاد باشی